O nás

NATURA MEDIC APO, s.r.o.  se zabývá vývojem,  výrobou a distribucí  produktů pečujících o tělo na přírodní bázi  

Naše kosmetika je unikátní svým složením, ve kterém dominují přírodní  extrakty a oleje, velké množství vitamínů, hydratačních látek a antioxidantů.
Receptury vycházející z tradičních výrobních postupů, které jsou inovovány na základě posledních dostupných výsledků vědeckých výzkumů a studií

Ve výrobcích prodávaných pod značkou NATURA APOTHEKE a NATURA MEDIC určitě nenajdete žádné škodlivé chemické komponenty, jako parabeny, ftaláty nebo lepek, proto  se nemusíte obávat použít je i na citlivou pokožku. Produkty samozřejmě nejsou testovány na zvířatech.

Za naprosto mimořádnou lze označit sadu pro péči o obličej. Denní a noční pleťové sérum bohaté na kyselinu hyaluronovou, pěstící a zklidňující oleje a  výtažek z mořské řasy Kalpariane má překvapivě příznivé účinky.
Tělové krémy s bambuckým máslem ,  v pěti různých variantách, kdy každá je vyjímečnou kombinaci olejů, vitamínů a hydratačních látek.
Regeneračních balzámy na rty mají jemnou barvu a perleť. Je vhodné je používat namísto rtěnky nebo lesku a tím rty udržovat hydratované, vláčné a lesklé. Tyto vlastnosti naše regenerační balzámy odlišují od standardních rtěnek a lesků, po kterých velmi často zůstanou rty vysušené a popraskané. Díky perleti se Vaše rty budou lesknout a zároveň zůstanou vyživené a vláčné díky kombinaci bambuckého másla, výtažku z Aloe Vera, makadamiového oleje a dalších vitamínů.

Jemně zbarvené balzámy na rty ve tvaru vajíček výborně padnou do ruky a velice jednoduše se aplikují. Díky svým jedinečným zklidňujícím a hydratačním účinkům, zajistí  rtům svěžest a hebkost po velmi dlouhou dobu.
Řada bezbarvých regeneračních balzámů s vysokým obsahem aktivních složek udržuje pokožku dostatečně hydratovanou, a chrání ji před nepříznivými vlivy i volnými radikály

 

Čestné prohlášení o zdravotní nezávaznosti kosmetického přípravku

Čestné prohlášení o zdravotní nezávaznosti kosmetického přípravku v PDFAdresa výrobce

NATURA MEDIC APO, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00, Praha 1
T: +420 703 148 551
T: info@naturamedic.cz

Kontaktní údaje

Mapa prodejců     Facebook    Instagram

NATURA MEDIC APO, s.r.o. je zapsaná městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 302942, IČO 075 49 873, DIČ CZ 075 49 873